SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes CLS 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2006
ID e produktit :
109478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes CLS shum i ruajtur.
fellne te veres 19" me goma te reja gjithashtu fellne te dimrit me goma te dimrit 18".
Ndrrim i mundshem :Mercedes S Class, BMW X6

049/636/676
Informata rreth publikuesit
Kuushttrim
Prishtinë
38649636676
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »