SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault clio 2002-1.4 benzin
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
109479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault clio 2002 -1.4 benzin ne gjendje shum te mirë teknikePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mustafë
Prishtinë
044453153
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »