SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz c230kompressor SPORT
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '14
Lloji :
Mercedes Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
219,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler
ID e produktit :
10948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Mercedes Benz c230 kompressor i regjistruar me targa RKS
*Viti i prodhimit: 1998
*Lende djegse: Benzin
*Km: 219.000 te garantuara me liber te servisit
*Klimatronik, ulset lekur, karoseria SPORT, fulloptsion, navigacion ,ASR etj. vetura eshte shum e rujtur
*Per me shum info kontakt: 045 561 188
*Mirepres bleres serioz!
Informata rreth publikuesit
Albijan
Prizren
049 373 222
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »