SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 320 10.2003
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
109500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bmw 320 diesel v.p. 10.2003 elkur automatik klimatronik shiber fellne 17 shtopa extra
serviset e kryera
regj.i skaduar
ndrrim i mundshem
+37745667665Postuar nëpërmjet celularit.
ndrrim i mundshem
Informata rreth publikuesit
Ardian
Drenas
+37745667665
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »