SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiter Opel Corsa D 2008
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
95,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2008
ID e produktit :
109511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiter Opel Corsa Modelit D Ngjyra KuqeVetura ka 95,000 km te kaluera eshte Automatik 1.2 benzin vetura ka pasur vetem nje Pronar ne Kosove . Vetura ekstra nga Fabrika ka dhe sistemin e Gazit . Sistemi gasit eshte vendosur nga Opel dhe ka Servisat e Rregult.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albion
045686338
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »