SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes e220
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '16
Lloji :
Mercedes 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
24,000
Motori (kubik) :
20200.00
Viti :
2004
ID e produktit :
109530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes e220 Diesel në gjendje shum te rregullt Clasic klima tronik karrikat mi rregullu me komand bagazhi hapet me pull gjitha servisat e kryer tablla 07 i regjistruar viti prodhimit 2004

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vegim
Gjakova
+377 45 667 575
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »