SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW x3 i sapo doganuar
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
Lloji :
BMW X3
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
159,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
109535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW x3 2.0 d
I Sa po ardhur Nga Zvicrra
Libri I Servisit 159000 km
Servisur Komplet
Lekur Senzor Para Dhe Pas
Tempomat
Regjistrim 10 muaj
Numri Telefonit : 044 531 449
Informata rreth publikuesit
Gentijar
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »