SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KiA 2.5 DISELL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
Lloji :
Kia Sorento
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
109536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES KIA 2.5 DISELL ASHT SHUM NE QENDJE TE MIR SI JASHT DHE MBRENDA DHE SERVISE TE KRYM DHE 1 VIT RKS TE PLOT BAJM NDERRIM
Informata rreth publikuesit
gjovi_bmw_m5
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »