SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 5 4motion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
24,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
109545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen ne gjendje te reegullt 2.0 tdi 4 motion 140 ps me dogan te pagur edhe me servisin e krym 044278881
Informata rreth publikuesit
valmir
Viti
044278881
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »