SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes vito 110
Çmimi :
€5,550.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '16
Lloji :
Mercedes Vito
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,800,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1999
ID e produktit :
109549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne shitje mercedes vito 110 viti prodhimit 1999, 2.3 diesel 5 shpejtesi, ngjyr e gjelber metalike 4 dyer, 6 ulse plus 2, klima abs, fellne metalike, eshte shum pak i perdorur sepse lokacioni shtepi pun eshte i shkurter dhe sme nevoitet per at arsye edhe eshte ne shitje ju mirpres!!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
049526261
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »