SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet sprinteri 208D 2.4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1998
ID e produktit :
109594
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes sprinterin 208 transport ngjendje shum te mir pune me servis te krym motorri 2.4 dizell viti prodhimit 1998 ENVER MORINA

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Miftar Arlinda
Rahovec
045545468
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »