SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi a6
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '16
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
109611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 dizel 2.5 4 dyersh Viti i prodhimit 1997 regjistrim 5 mujsh Ne gjendje shum te mir pa asni defekt VETURA POSEDON // KLIM FUNKSIONALE / ABS / ESP / AJERBEG / 4 GOMA TE REJA M+S /
Informata rreth publikuesit
Paulo
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »