SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PUNOJME ME BAGER DHE KAMION SI DHE SHITEN!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
500,000
Motori (kubik) :
350.00
Viti :
1990
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë
ID e produktit :
109636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PUNUNOJME ME KAMION DHE BAGER (EKSTRAVATOR)SI DHE SHITEN MAKINAT E RENDA
NE SHITJE JAN:
KAMION ''MERCEDES''2535.
BAGER ''ATLAS''1604.
RIMORKIO 24TONA.QMIMI:8000EUR
QEKIQ 700KG.QMIMI:2200EUR
KAMONI BEHET NDRRIM ME BAGER.
Informata rreth publikuesit
Ismail
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »