SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedesi c220 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
157,000
Motori (kubik) :
220.00
Viti :
2005
ID e produktit :
109658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedesi c220 CDIPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fehi
049 271 796
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »