SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 1.6 Tdi SW 105kw BlueMotion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,350
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
109661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Passat SW 1.6 Tdci BlueMotion 105 Kw

160350 km (te garantume) me faktura
80% te kilometrave ne autostradë
servisat me rregull çdo 20000km
Per me shume info ose foto tel viber 0037744627328 ose e-mail
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shlemi
0037744627328
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »