SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FORD FOCUS -2008-RKS
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '16
Lloji :
Ford Focus
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
109663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ford focus wagon
1.6 -benzin
2008
greenpower
shpenzime te vogla
205.000 km te kaluara
komanda ne timon
board computer
full option.
5800 euro.
049 885 609
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »