SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw T5 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
Lloji :
VW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
243,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
ID e produktit :
109689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi vw t5 multivan 2.5 tdi 137ps posedon senzor parkingu para maskarrika me nxemje televizor tavolin dvd etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edolind
Dardania
049430730
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »