SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra 1.7CDTI
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,700
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
109690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opel astra 1.7CDTI ECOTEC, viti 2004 seria e fundit e kti modeli , ne gejndje te rregullt, rexhistrim deri qershor 2016, pronari i pare ks qe dy vite, dritaret e para me rrym,klima AC, ABS, AIRBAG etj. qmimi i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
arbnor
Vushtrri
045247920
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »