SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bora 1.9 TDI. 4500
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Bora
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags
ID e produktit :
109698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura VW BORA 1.9 TDI
Vetura posedon 6 shpejtesi
Viti i prodhimit 2001.
Ka te kryer te gjitha serviset.
Vaji, filter ajri, klime, vaji, nafte.
Spona, manzheta, gumica, frenat e pare, frenat e pasem.
Zamajacin, Korpen, Llamellen
Karrikat me nxemje.
Vetura ka 208.000 km.
Vetura ka regjistrim RKS, edhe 4 muaj.
Eshte ne emrin tim personal, nuk eshte hipoteke dhe mund te perkthehet menjehere.
Me nje fjale vetura eshte me te gjitha.Postuar nëpërmjet celularit.
044407043
Informata rreth publikuesit
Shuajb
Besianë
044407043
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »