SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:54
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
ID e produktit :
109701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 V6 2.5 TDI
Viti:2000 / Model:2002
Automatik(Tiptronic)
4Goma Te Dimrit
Ulset Me Levizje Elektronike(Nxemje)
Shpenzime: Minimale
Klime Automatike dy zonale, Senzor, Drita Xenon, Mbyllje Qendrore, Folie Carbon Radio Cd etj
Full Full Ekstra
Servisin e Kryer Komplet (Setin Dhembzor , Vajin Komplet )
Ndrrim i Mundshem Me Vetur Tjeter
Viber +38649817933
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fidan
Prizren
049817933 /
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »