SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha 600cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
1998
ID e produktit :
109707
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet osht ne gjendje shum te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Çlirim
Gjakovë
045-932-620
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »