SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel vectra
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2004
ID e produktit :
109717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel vectra 1.9 dizel ne gjendje te mir teknike kontakti ne 044-448-401 +Viber Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Istog
044783081
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »