SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sprinter
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:30
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1998
ID e produktit :
109725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercdes sprinter 208 dizell viti nfunt 1997 ne gjendje perfekte servis para ni jave goma treja ni vit regjistrim i plot deri me 28.03.2018 044 727 454Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
redon
Skënderaj
044727454
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »