SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet MB100D viti 93
Çmimi :
€1,099.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1993
ID e produktit :
109738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes benz mb 100d shum i rujten ose bajm ndrrim me pickap.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lisi
Kosovo
049669789
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »