SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 206 viti 2000
Çmimi :
€1,990.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks
ID e produktit :
109746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes peugeot viti 1999-2000, me krejt sherbimet te bera, rryp faze te ri(kit) origjinal te peugeotit, sherbime xhenerike krejta te bera(500eru jane bo sherbime te peugeot), xhama elektrik, sedilje dhe tapiceri shume te paster, pa asnje gervishje, stopa me led, 1.4 benzin, 5 porta, makina eshte ne gjendje te shkelqyer, ska asnje defekt, gomat I ka te mira(dimri), nuk ka nevoje per asgje, 1900eur.
Informata rreth publikuesit
Eltan
Tirana, Albania
tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »