SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
motor 50 cc
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
109747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
motor 50 cc . ne gjendje shume te mire .ka vetem 64 km dhe shpejtesi 60 km/h
per informacion
+355694581174
Informata rreth publikuesit
Santiliano
Vlorë, Albania
Vlorë, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »