SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kaminetë Mecedes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
410.00
Viti :
1990
ID e produktit :
109751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamionetë Mercedes i përdorur në gjendje të rregullt.
Kontakto : 049 111 842 / 044 111 842.
Informata rreth publikuesit
Sokol
Prishtinë
+38649111842
Magjistralja Prishtinë Ferizaj. [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »