SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
suzuki
Çmimi :
€1,950.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
Lloji :
Suzuki Ignis
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2004
ID e produktit :
109764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Esht ne gjendje te rregull me klim gomat e dimrit te reja ulset me nxemjePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
xxx
Klinë
044411355
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »