SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan Murano
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
Lloji :
Nissan Murano
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2010
ID e produktit :
109766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nissan Murano 2.5l, Turbo Diesel 200 ps. Viti prodhimit 2010 me targa Zvicrane. Cmimi sipas marreveshjes.

Numri per kontakt : +38649534619
Informata rreth publikuesit
Erjon
Prizren
+37744127042
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »