SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes blej ose ndrroj shum lloje te ndryshme teveturave
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
188,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
109768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes blej ose ndrroj shum lloje te veturave prej vleres 500 de ne 15 mi euro shesim tel viber 044878355 ose 049190030Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
044878355 ose 049190030
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »