SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat 2002 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
109772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat 2002 1.9 TDI 6 shpejci i spo ardhur nga Zvicra me te gjitha serviset e kryne ne liber te servisit karrikat me ngrohje anti llop Motor Line

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berisha
049140462
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »