SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
109778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 Goal 1.9 disel ngjyr e zez metalike i ka te gjitha serviset e kryera eshte shum i rujt ..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kemajl
Ferizaj
049343500
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »