SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ford ka
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
Lloji :
Ford Ka
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
55,674
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2002
ID e produktit :
109789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fordi esht ne gjendje te rregullt fordi esht I pa doganuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Feston
Ferizaj
045625916
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »