SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz A170CDI Automatik Elegance
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes A 170
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
109805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet MercedesBenz A170 (1.7) dizel Elegance automatik.I regjistruar deri ne 10/2016. Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe e shume e ruajtur. Posedon klima, shiber panorama, airbag, cd player, children lock system,xhama elektronik dhe eshte ekonomike.
Nr. kontaktues: 044/677-800
Informata rreth publikuesit
edon
044/677800
Bajram Bahtiri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »