SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes ML 270 CDI
Çmimi :
€6,700.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '16
Lloji :
Mercedes 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
158,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2000
ID e produktit :
109832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes ML 270 CDI viti 2000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ajet
Pristina
045 257/505
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »