SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot partner Viti : 2003Dizel Kalume : 67824Kubikazha:1.9
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '16
Lloji :
Peugeot Partner
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
67,824
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Spoiler
ID e produktit :
109836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
peugeot partner \nViti : 2003\nDizel \nKalume : 67824\nKubikazha:1.9\nNgjyra:Bardhe \nDyert: 4 \nQmimi : Sipas Marreveshjes \nNumri i telit : 044 433 641
Informata rreth publikuesit
Bliinera
Podujevë
Llapashtice komuna podujeve [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »