SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet. Toyota
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '16
Lloji :
Toyota 4-Runner
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1999
ID e produktit :
109846
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toyota 4Runner 4x4 Turbo-D. Regjistrim edhe 11 muaj ne gjendje te rregullt.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Admir
Deçan
044638828
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »