SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes e270 cdi avangarde
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2003
ID e produktit :
109856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes e270 cdi avangarde viti 2003 rexj 11 muaj sensora para mrapa bixenon drita ulse lekure me nxemje goma te reja dimer ver me fellne

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Ferizaj
044108497
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »