SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Suzuki Samurai
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '16
Lloji :
Suzuki Samurai
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1988
ID e produktit :
109868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te mire
Numri i Telefonit-049-771-094
-044-200-128
Informata rreth publikuesit
Sadri
Junik
Junik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »