SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Seat Ibiza 1.4 , 1 vjet regjistrim
Çmimi :
€2,650.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Lloji :
Seat Ibiza
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
109883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershendetje miq te nderuar e kam nje kerkes nga ju kush ësht i interesuar un shes veturen e tipit seat ibiza e vitit 2002 benzin 1.4 ne gjendje shum te mir , vetura ka klim, ka airbag, osht shum ekonomike nuk hargjet 5 litra ne qin ka fellne dhe ësht me 5 dyer , per me shum nese jeni te interesuar na lajmroni ne numrin e telefonit ( 045-586-247 ) pres nje marrveshje te mir qe na konvenon dy paleve cmimi i diskutueshem ka dyer elektronike mbyllen dhe hapen ne menyr automatike ka regjistrim deri 15.01.2017 dmth osht ne gjendje perfekte ( te interesuarit mund te na lajmrojn ne numrin e tel Viber : 045 - 586 - 247 )
Informata rreth publikuesit
Armend
Viti
045 586 247
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »