SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet caddy 1.9 tdi
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
109884
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet caddy 1.9 tdi viti 1998ose nderrohet me caddy 20041700 € çmimi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bes
044/049 695 226
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »