SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ford fiesta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '16
Lloji :
Ford Fiesta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
255,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
109885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford fiesta 1.4 tdci 2003 Regjistrim RKS deri ne muajn e 8 - 2016 Per me shum kontaktoni ne viber ose telefon +38649401306

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luigj
Klinë
049401306
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »