SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
224,851
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
109902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 320D i ardhur nga zvicra qe 4 muaj ne gjendje shum te shkelqyre nr ... 045222006Postuar nëpërmjet celularit. Urgjent
Informata rreth publikuesit
Drilon
045222006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »