SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet FIAT DOBLO
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Janar '16
Lloji :
Fiat Doblo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
109911
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Doblo 1.9 diesel viti i prodhimit 2004.Eshte ne gjendje jashtêzakonisht te mirë.Servisin e posedon me liber servisi4 Gomat e reja te dimrit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
044646846
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »