SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen Mercedes C. 180 Benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz B-180
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
0.18
Viti :
1998
ID e produktit :
109926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te kaluara 185.000 viti i prodhimit 1998 , ngjyre e verdh e mbyllt , gjendja e mtorit e mire . Karoseria ka njolla te ndryshkut. Qmimi i diskutushem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vesel
Landshut
0049 15142478285
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »