SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Prill '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
109939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 eshte i pa doganuar eshte me tabela Gjermane ,Eshte ne gjendje shum te rregullt , Frenat i Ka te Reja , te gjitha servisimet i ka te kryera ne Gjermani , posedon Guma te Reja te Dimrit , Ky qe Esnte ne foto nuk jan foto te me hershme por tani ,te gjitha dokumentet i ka ne rregull , Flm per Mirkuptim .
Ekstra : ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime,
Informata rreth publikuesit
Bekir
Prizren
045 642 887
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »