SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
17,500
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
109954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Shitet Golf 4 me keto opcione:
-Klimatronik
-Dritaret elektronike
-Pasqyret elektronike
-Alarm plus alarm extra
-Dy qelsa
-1.6 benzin
-Interieri mbrenda shume i ruajtun
-KM e garantuara
-RKS
-Servisimi i ber gjithmon ne koh
-Nga nje pronar i vozitur ne Kosove
-Nr konaktus 044 21 23 21 ose viber +37744212321
Informata rreth publikuesit
Albert
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »