SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VI PLUS 1.6 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
158,115
Motori (kubik) :
1598.00
Viti :
2011
ID e produktit :
109966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
5 Golf-a te Erber Automobilat
Në Shitje
Golf VI PLUS 1.6 TDI
Vëllimi i motorit: 1.6 / 1598 ccm
Fuqia: 77KW (105KF) v.p. 04.11.2011
158115 KM të kaluara
Ngjyra e Hiri metalike
Mbështetëse për duar para me fijok, dhe mbrapa me 2 mbajtëse për gota
Xhamat para dhe mbrapa elektrik
Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
Senzora parkimi para dhe mbrapa
Senzor shiu
Fellne alumini
Larëse të dritave kryesore
Drita të mjegullës
Libër të servisit
2 Çelësa
Gjendja teknike dhe optike PERFEKTE. Vetura është e Doganuar.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Per më tepër informata na vizitoni në autosallonin tonë apo kontaktoni në
045 255 359
044 650 141
www.erber-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »