SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes bmw 320d, viti 2003, 137 mij km te garantuara ne gjendje sh
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '13
ID e produktit :
10997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes bmw 320d, viti 2003, 137 mij km te garantuara ne gjendje shum te mire, 1 vit regjistrim,tempomat bord kompiuter multifunksion timon,senzora mrapa 6 shpejtsi per me shum 049 141 262
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Kosovo
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »