SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '16
Lloji :
BMW 525D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1992
ID e produktit :
109982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 5 2.5 turbo diesel v6 autumatikviti 92rexhistrim 12 muajështë shum i ruajtur karriken me nxemje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bekir
Prizren
045 642 887
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »